Aktualijos

Aktualijos

 • Gimdos kaklelio vėžiui abejingi neliko ir vyrai

  Simbolišką kovo 8-osios vakarą kino centre „Pasaka“ į dokumentinio filmo „Tavo mylimas žmogus: ŽPV epidemija“ („Someone You Love: The HPV Epidemic“) premjerą rinkosi ne tik moterys su Dovile Filmanavičiūte – Miss Sheep priešakyje, bet ir vyrai.

 • Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep ragins moteris pasirūpinti savimi ir draugėmis

  Nepaisant Lietuvoje prieinamų prevencinių tyrimų, kuriais gali pasinaudoti kone kiekviena moteris, šiuo metu Lietuva vis dar yra pirmaujanti Europoje pagal gimdos kaklelio vėžio sergamumą ir mirštamumą. Tad siekiant atkreipti moterų dėmesį į šią ligą, asociacija „Onkologija.lt“, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep ir kompanija „Roche Lietuva“ kviečia moteris į išskirtinius filmo „Tavo mylimas žmogus: ŽPV epidemija“ („Someone You Love: The HPV Epidemic“) seansus. Pirmoji filmo premjera įvyks kovo 8 d. Vilniuje, kino teatre „Pasaka“, o antroje kovo pusėje filmas bus parodytas Kaune bei Klaipėdoje.

 • Sergantiems lėtine limfocitine leukemija – dar efektyvesnis gydymas

  Nuo praėjusių metų pabaigos lėtine limfocitine leukemija sergantys suaugę pacientai yra gydomi dar efektyvesne imunochemoterapija nei buvo gydomi iki šiol. Remiantis LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, biologinės terapijos vaisto obinutuzumabo ir chemoterapijos vaisto chlorambucilio deriniu gydomi tie pacientai, kurie anksčiau dar nebuvo gydyti ir kurie serga gretutinėmis ligomis, dėl kurių jiems negali būti skiriama agresyvi standartinė terapija.

 • Sukurtas pirmasis edukacinis video klipas lietuvių kalba apie krūtų savityrą

  Nacionalinio vėžio instituto, Nacionalinės krūties ligų asociacijos ir farmacijos kompanijos „Roche Lietuva“ iniciatyva sukurtas pirmas originalus edukacinis filmukas apie krūtų savityrą, skirtas moterims, kurioms rūpi jų sveikata.