Socialinė atsakomybė

Socialinės atsakomybės projektai

Archivnummer: 79330

Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas seniems, vienišiems ir sergantiems

UAB „Roche Lietuva“ jau keletą metų remia ir savanoriauja organizuojant labdaringą akciją „Maltiečių sriuba“. Ši akcija skatina atsigręžti į silpnuosius visuomenės narius, kurie negali savimi pasirūpinti patys ir kuriems reikalinga mūsų visų pagalba.

Archivnummer: 4036

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

UAB ”Roche Lietuva” tradiciškai prisideda prie Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės. Bendrovė šio labdaringo renginio metu bendradarbiauja organizuojant Šveicarijos stendą, o darbuotojai aktyviai prisideda savanoriaudami.

Archivnummer: 3988

Naujoji muzikų karta

UAB „Roche Lietuva“ bendradarbiauja su viešąja įstaiga „Naujoji muzikų karta“, kurios pagrindiniai tikslai – pristatyti aukščiausio lygio klasikinę muziką ir nuolat ieškoti naujų, jaunų, išskirtinio talento muzikos atlikėjų. Organizacija nori pritraukti į koncertų sales Lietuvoje kuo daugiau klausytojų ir ypač jaunimo.

Archivnummer: 3920

"Mokslo sriuba" šviečiamasis mokslo populiarinimo projektas

UAB “Roche Lietuva” pradėjo bendradarbiavimą su mokslo populiarinimo internetine TV laida “Mokslo sriuba”. Projekto tikslas – supažindinti visuomenę su mokslo ir technologijų dabartimi, praeitimi ir ateitimi, sudėtingus dalykus pateikiant paprasta, suprantama ir įdomia forma.