Socialinė atsakomybė

Socialinės atsakomybės projektai

cq5dam.thumbnail.500.500

Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas seniems, vienišiems ir sergantiems

UAB „Roche Lietuva“ jau keletą metų remia ir savanoriauja organizuojant labdaringą akciją „Maltiečių sriuba“. Ši akcija skatina atsigręžti į silpnuosius visuomenės narius, kurie negali savimi pasirūpinti patys ir kuriems reikalinga mūsų visų pagalba.

cq5dam.thumbnail.500.500

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

UAB ”Roche Lietuva” tradiciškai prisideda prie Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės. Bendrovė šio labdaringo renginio metu bendradarbiauja organizuojant Šveicarijos stendą, o darbuotojai aktyviai prisideda savanoriaudami.

cq5dam.thumbnail.500.500

Naujoji muzikų karta

UAB „Roche Lietuva“ bendradarbiauja su viešąja įstaiga „Naujoji muzikų karta“, kurios pagrindiniai tikslai – pristatyti aukščiausio lygio klasikinę muziką ir nuolat ieškoti naujų, jaunų, išskirtinio talento muzikos atlikėjų. Organizacija nori pritraukti į koncertų sales Lietuvoje kuo daugiau klausytojų ir ypač jaunimo.

cq5dam.thumbnail.500.500

"Mokslo sriuba" šviečiamasis mokslo populiarinimo projektas

UAB “Roche Lietuva” pradėjo bendradarbiavimą su mokslo populiarinimo internetine TV laida “Mokslo sriuba”. Projekto tikslas – supažindinti visuomenę su mokslo ir technologijų dabartimi, praeitimi ir ateitimi, sudėtingus dalykus pateikiant paprasta, suprantama ir įdomia forma.