XP hematologiniai analizatoriai

XP-300: Jūsų paslaugoms – tvirtas ir patikimas

XP-300 yra automatizuotas 3 dalių diferenciacijos hematologinis analizatorius, kuriame patvirtintos sėkmingos pirmtakų ypatybės yra apjungtos su eile naujų savybių. Daugeliui laboratorijų tai  yra patrauklus ir šiuolaikinis pasirinkimas kraujo ląstelėms skaičiuoti.

Nesvarbu, ar naudosite XP-300 kaip pagrindinį ar kaip pakaitinį analizatorių, XP-300 yra tvirtos konstrukcijos, ilgai nesidėvintis ir tvirtas. Pateikdamas patikimus rezultatus, jis diena po dienos tarnaus Jums per ateinančius metus.

Sysmex 3 dalių diferenciacijos pridėtinė diagnostinė vertė

Įprastai 3 dalių diferenciacijos analizatoriai pagal dydį nustato 3 ląstelių grupes: mažas ląsteles (limfocitus), vidutines ląsteles (monocitus) ir dideles ląsteles (granulocitus). Sysmex XP-300 yra pažangesnis, kadangi – šalia limfocitų – nustato neutrofilus, kaip atskirą populiaciją. Monocitai, eozinofilai ir bazofilai suskaičiuojami į vieną maišytų ląstelių populiaciją.

Neutrofilų skaičius padeda įvertinti ūmios fazės uždegimus ir infekcijas. Padidėjęs skaičius yra vienas ankstyviausių ligos hematologinių žymenų, o tai reiškia, jog atskiras neutrofilų skaičius turi didesnę klinikinę vertę nei monocitų skaičius.

n/a