Roche Techninis servisas

Personalas

Gamintojo sertifikuoti ROCHE serviso specialistai – tai aukštos kvalifikacijos ir profesionali komanda, kuri užtikrins, kad Jūsų naudojamas analizatorius veiktų nepriekaištingai.

Techninė profilaktika

Laikantis šalies reikalavimų bei gamintojo nurodymų, kiekvienas analizatorius turi būti reguliariai tikrinamas ir prižiūrimas. Mūsų profesionali komanda pati pasirūpins, kad Jūsų naudojamam instrumentui būtų laiku atlikta techninė profilaktika ir iki minimumo sumažins atsitiktinių gedimų tikimybę.

Techninės pagalbos centras

Techninės pagalbos centras užtikrins, kad Jūsų klausimai ir prašymai būtų išgirsti ir įvykdyti per kuo trumpesnį laiką. Susisiekite su mumis numeriu +370 5 252 6692 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 ir praneškite apie iškilusius neaiškumus, o mes pasirūpinsime greitu ir profesionaliu sprendimu.

Instaliacija ir remontas

Profesionalūs ROCHE inžnieriai instaliuos Jūsų intrumentą laikydamiesi visų gamintojo ir šalies saugumo reikalavimų, užtikrins greitą atsarginių dalių parinkimą, tiekimą ir profesionalų sumontavimą Jūsų instrumentui.

Nuotolinis aptarnavimas

Unikali mūsų teikiama paslauga – nuotolinis aptarnavimas. Telekomunikacijų tinklo pagalba ROCHE servisas visada bus Jūsų laboratorijoje: prisijungsime prie analizatoriaus, atliksime reikiamus konfigūracijos pakeitimus, kompiuterinę diagnostiką arba, tiesiog padėsime naudotis įrenginiu, ekrane rodydami atliekamus veiksmus.

Mokymai ir aplikacijos

Kvalifikuoti aplikacijų specialistai užtikrins kokybišką kasdieninį darbą Jūsų laboratorijoje. Mes visada pasirengę padėti Jūsų personalui išmokti tinkamai naudoti ir prižiūrėti analizatorius bei kompiuterines programas, kurios palengvina ir pagreitina Jūsų laboratorijos darbą. Aplikacijų specialistai padės pasirūpinti reagentų ir kitų priemonių eksploatacija.

Bendradarbiavimas

Esame viena komanda ir dirbame Jums. Nesirūpinkite galvodami į ką kreiptis – priimsime visus Jūsų pageidavimus ir projektus bei pasirūpinsime, kad su Jumis susisiektų kompetentingas kolega.

Jūsų nuomonė mums svarbiausia

Mieli klientai, kasmet vykdome apklausą, norėdami sužinoti ir įvertinti Jūsų nuomonę apie mus. Nuolatos stengiamės gerinti paslaugų kokybę ir visada atsižvelgiame į Jūsų pastabas ir pageidavimus. Dalyvaukite apklausoje ir mes tobulėsime kartu su Jumis!

Regioniškumas

ROCHE servisas decentralizuotas, siekiant būti arčiau Jūsų, mieli klientai, minimizuoti kelionės laiką, užtikrinti greitą ir efektyvią pagalbą.

n/a