Serumo tyrimai

Novatoriška diagnostika geresnei pacientų priežiūrai

Laboratorijos vadovui tenka prižiūrėti visą procesą, nuo mėginio atvykimo į laboratoriją iki tyrimų rezultato pateikimo sveikatos priežiūros specialistui.

Sujungdami klinikinės chemijos ir imunochemijos tyrimų sritis, mes sukūrėme aukščiausios kokybės serumo tyrimų analitinius sprendimus. Lankstūs ir patogūs naudoti cobas analizatoriai kartu su aukštos klinikinės vertės tyrimais, nepriklausomai nuo laboratorijos dydžio, teikia idealų sprendimą. 

Integruoti kartu su kitais cobas produktais ir paslaugomis, serumo tyrimų sprendimai apima visą tyrimų atlikimo procesą, ir garantuoja tikslius ir patikimus rezultatus. Šie sprendimai mažina darbo sąnaudas, sutrumpina tyrimų atlikimo laiką ir dėl mažos rezultatų paklaidos prisideda prie tinkamos pacientų priežiūros.

Mūsų patyrę darbuotojai padės Jums išrinkti tinkamą ir įdiegti tik reikiamą kiekį įrangos, ir ne daugiau. Kad papildytume Jūsų pasirinktus analizatorius, mes sukūrėme galingus IT sprendimus, tarp jų ir Darbo vietos valdymo, Darbo srautų valdymo bei Laboratorijos informacinės sistemos programas.

Imunologiniai tyrimai
Biocheminiai tyrimai

 

Produktai:

cobas c 111 analizatorius
COBAS INTEGRA® 400 plius analizatorius
cobas e 411 analizatorius
cobas® 6000 analizatorių serija