Socialiai atsakinga veikla

 

Nuo pat bendrovės įkūrimo 1896 m. „Roche“ nuosekliai skiria dėmesio filantropinei veiklai. Bendrovė tai daro skirdama lėšų mokslui, socialinės paramos projektams bei kultūrinei veiklai remti. Šią tradiciją pradėjo ir puoselėjo dar bendrovės įkūrėjų Hoffman – La Roche šeima.

Ilgamečio aukojimo tradiciją bendrovė Lietuvoje tęsia remdama organizacijas, kurios prisideda prie visuomeninių iniciatyvių, įgyvendina mokslo, meno ir kultūros projektus.

Lietuvoje remiamos organizacijos ir iniciatyvos:

  1. „Naujoji Muzikų Karta“ – viena iš pirmaujančių scenos meno organizacijų Lietuvoje, tarptautiniu mastu pristatanti talentingiausius jaunus klasikinės muzikos muzikantus.
  2. Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ – vienas garsiausių Lietuvos berniukų ir jaunuolių chorų, nuo savo susikūrimo 1959 metais išugdęs daugiau nei kelis tūkstančius jaunųjų talentų.
  3. Lietuvos gamtos mokslų olimpiados asociacija – savanoriška bei ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti visuomenės susidomėjimą gamtos mokslais.
  4. Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba (MOPT) – seniausios pasaulyje labdaros organizacijos – Maltos ordino, veikiančio daugiau kaip 120 pasaulio šalių, dalis.
  5. „Saulės ženklas“ – visuomeninė organizacija-sporto klubas.
  6. Vilniaus Tarptautinės paliatyvios pagalbos asociacia  – organizacija, siekianti didinti žinomumą visuomenėje apie paliatyviąją pagalbą, teikianti holistinę pagalbą pacientams ir jų artimiesiems.

Socialinės iniciatyvos ir paramos tradicijos yra tapusios neatsiejama vidinės kultūros dalimi, jas ketinama ir toliau atsakingai puoselėti.

 

Daugiau informacijos