Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas seniems, vienišiems ir sergantiems

UAB „Roche Lietuva“ jau keletą metų remia ir savanoriauja organizuojant labdaringą akciją „Maltiečių sriuba“. Ši akcija skatina atsigręžti į silpnuosius visuomenės narius, kurie negali savimi pasirūpinti patys ir kuriems reikalinga mūsų visų pagalba.

Maltos ordinas – tai seniausia pasaulyje pagalbos organizacija, veikianti daugiau nei 900 metų. Tęsdamas savo misiją padėti likimo nuskriaustiesiems, Maltos ordinas visame pasaulyje rengia medicininės ir socialinės pagalbos programas, taip pat rūpinasi senolių, neįgalių žmonių, skurstančių vaikų globa. „Maltiečių sriuba“ – tai vienas iš maltiečių projektų, Lietuvoje vykdomas jau septintus metus iš eilės, kviečiantis pasirūpinti senais žmonėmis.

Senjorai mūsų šalyje yra labiausiai pažeidžiama visuomenės grupė, kurią dažniausiai aplenkia labdaros projektai ir bet kokia kitokia parama. Daug senų žmonių gyvena šalia mūsų vieniši, kęsdami šaltį, nepriteklių, o kartais – ir alkį. Savanoriai už „Maltiečių sriubos“ akcijos metu surinktas lėšas visus metus daugiau nei 300 vienišų senolių veža sriubos į namus. Dažniausiai tai vienintelis šiltas maistas, kurio jie sulaukia, ir galimybė pabendrauti su žmonėmis.

Daugiau informacijos www.maltieciusriuba.lt