Bendradarbiavimas su SPS ir SPO

Bendarbiavimas siekiant medicinos progreso

Ilgalaikis farmacijos kompanijos „Roche“ bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros specialistais bei sveikatos priežiūros organizacijomis padėjo sukurti reikšmingus ir pacientams svarbius sprendimus sveikatos priežiūros srityje. Kompanija įsipareigoja tęsti bendradarbiavimą tam, kad būtų ir toliau kuriami inovatyvūs vaistai ir diagnostikos priemonės, ypač tose terapinėse srityse, kuriose yra daug neišspręstų klausimų.

„Roche“, būdama didžiausia pasaulyje biotechnologijų bendrove ir lydere tyrimais pagrįstos sveikatos priežiūros srityje, įsipareigoja kurti vaistus ir diagnostikos priemones, kurios pagerina pacientų sveikatą, gyvenimo kokybę ir prailgina jų gyvenimo trukmę. Siekdama šių tikslų „Roche“ glaudžiai bendradarbiauja su sveikatos priežiūros organizacijomis ir specialistais, kurie savo patirtimi, žiniomis bei įžvalgomis padeda „Roche“ mokslininkams.

Taigi šis bendradarbiavimas yra svarbus dėl kelių priežasčių:

  • Suteikia galimybę daugiau sužinoti apie įvairių ligų gydymą ir vis dar neišspręstas medicinines problemas;

  • Padeda įvertinti naujas potencialias gydymo galimybes ir vystyti mokslinių tyrimų programas;

  • Suteikia mums galimybę identifikuoti, kuriame gydymo etape pacientams turėtų būti skiriami mūsų sukurti vaistai, ir padeda suprasti, kokia informacija yra reikalinga medikams, kuomet siekiama skirti tinkamiausią gydymą konkrečiam pacientui;

  • Padeda gydytojams užtikrinti, kad jų įgūdžiai ir žinios būtų nuolat atnaujinami, finansuojant būtinus kvalifikacijos kėlimo mokymus ir edukacinį švietimą.

Tikime, kad tik bendradarbiaudami galime pasiekti daugiau. Didžiuojamės, kad per daugelį metų dirbdami su sveikatos priežiūros organizacijomis ir specialistais pacientams galėjome suteikti tiek daug reikšmingų sveikatos priežiūros sprendimų.

Siekdama užtikrinti sklandų visuomenės sveikatai būtiną medicinos progresą, kompanija „Roche” priėmė Sveikatos priežiūros specialistų ir sveikatos priežiūros organizacijų Informacijos atskleidimo kodeksą (toliau – Atskleidimo kodeksas).

Šį vieningą ir efektyvų savireguliacijos kodeksą visoje Europoje priėmė Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) vienijamos kompanijos.

Lietuvoje šiuo kodeksu vadovaujasi 40 kompanijų, vienijamų Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA) ir Vaistų gamintojų asociacijos (VGA).

Pagal Atskleidimo kodeksą kompanijos įsipareigoja atskleisti informaciją apie savo indėlį į medikų kompetencijos ir kvalifikacijos tobulinimą, informaciją apie praktikuojančių medikų pasitelkimą vykdant su medicinos inovacijomis susijusius klinikinius tyrimus, bei kitą informaciją.

Šią informaciją farmacijos pramonės kompanijos pateikia atskleisdamos vertes, perleistas sveikatos priežiūros specialistams ar sveikatos priežiūros organizacijoms.

Parsisiųsti

Informacijos apie perleistas vertes atskleidimo metodologija„Roche“ atskleidimo kodekso savisertifikavimo laiškas"Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2015 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2016 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2017 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2018 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2019 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2020 m."Roche" perleistų verčių atskleidimo ataskaita už 2021 m.

Sužinoti daugiau

Daugiau informacijos apie Atskleidimo kodeksąVideo apie EFPIA Atskleidimo kodeksąTrumpas Atskleidimo kodekso pristatymasAtsisiųskite Atskleidimo kodeksąEuropos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos tinklalapis

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje