Strategija

Daugiausia dėmesio skiriame naujų vaistų ir diagnostikos priemonių paieškai bei duomenimis pagrįstoms įžvalgoms, kurios keičia medicinos praktiką ir padeda pacientams.

Sveikatos priežiūros sektorius patiria pokyčius, tačiau mūsų vizija yra aiški. Dirbame pacientų labui (angl. Doing now what patients need next). Nuo diagnostikos, gydymo iki duomenų panaudojimo kuriant ateities naujoves – esame integruota sveikatos priežiūros įmonė, kurios principai grįsti sąžiningumo, drąsos ir entuziazmo kultūra.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje