Būdama pasaulyje lyderiaujančios Šveicarijos farmacijos ir biotechnologijų bendrovės „F. Hoffmann-La Roche Ltd.“ atstove Lietuvoje, UAB „Roche Lietuva“ savo kasdienėje veikloje remiasi aukščiausiais verslo standartais ir etika, veikia tik griežtai ir atsakingai vadovaudamasi visais Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.

Bendrovė visuomet atsakingai moka mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaito su darbuotojais ir partneriais, siekia tvarios finansinės situacijos. Aktualią informaciją apie bendrovės pajamų ir pardavimų dydžius Lietuvoje saugo ir teikia 

Visa informacija apie bendrovės veiklą ir finansinę padėtį pagal LR galiojančius teisės aktus yra teikiama valstybės įmonei „Registrų centras“ ir yra saugoma juridinių asmenų registre. Dalis informacijos dėl savo konfidencialaus turinio gali būti prieinama tik per „Registrų centrą“. Konfidencialios informacijos sąvoka apima duomenis apie akcininkų struktūrą, dukterinių įmonių sąrašą ir jų valdymo struktūrą bei kt.

UAB „Roche Lietuva“ yrabeinarė.

 Jei manote, kad bendrovės darbuotojų veiksmai pažeidėsusisiekite Kalbėti apie tai yra teisinga.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.