Kontaktai

Konstitucijos pr. 18B,
09307 Vilnius, Lietuva


„Roche“ siekia, kad bendrovės gaminami vaistai būtų veiksmingi ir patikimi.

Kai kuriais atvejais pacientui vartojant vaistus gali pasireikšti nepageidaujamas poveikis. Tai yra neigiamas žmogaus organizmo atsakas į vaistinį preparatą.

Svarbiausia informacija apie vaisto galimus nepageidaujamus poveikius yra pateikiama preparato charakteristikų santraukoje. Ši informacija yra prieinama visiems gydytojams, išrašantiems vaistų receptus. Be to, pacientui skirta informacija būna pateikta vaistų pakuotėje. Preparato charakteristikų santrauką ir pacientui skirtą informaciją turi patvirtinti kontrolės institucija. Tai padeda gydytojams ir pacientams nuspręsti, ar konkrečiu atveju tam tikro vaisto teikiama nauda yra didesnė nei jo keliama rizika ir ar reikia imtis ypatingų veiksmų, norint tą riziką sumažinti.

„Roche“ tikslas – teikti itin veiksmingus gyvenimo kokybę gerinančius vaistus ir kuo labiau sumažinti galimą nepageidaujamų reakcijų riziką. Dėl to mes atliekame tikslius tyrimus ir privalome nuolatos rinkti informaciją apie nepageidaujamą mūsų vaistų poveikį.

Informaciją, kurią jūs pateiksite, UAB "Roche Lietuva" panaudos tiriant įtariamą nepageidaujamą reakciją į Roche vaistinį preparatą. Šią informaciją bendrovė panaudos vaistų saugumui vertinti, kad pacientai Roche vaistais būtų gydomi kuo saugiau.


UAB „Roche Lietuva“
Konstitucijos pr. 18B,
09307 Vilnius, Lietuva


UAB „Roche Lietuva“
Konstitucijos pr. 18B,
09307 Vilnius, Lietuva


Nemokama Accu-Chek klientų
aptarnavimo linija


Nepavykus susisiekti aukščiau nurodytu numeriu, prašome skambinti


Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje