Diabeto priežiūra

Daugiau kaip 35 metus mūsų gliukozės kiekio kraujyje matuokliai Accu-Chek užtikrina galimybę tiksliai ir greitai nustatyti gliukozės kiekį kraujyje tiek namuose, tiek keliaujant. Be to, jais naudotis labai paprasta ir patogu. Šiuolaikinės matavimo, infuzijos ir duomenų apdorojimo sistemos padeda gydytojams ir pacientams visapusiškai valdyti diabetą ir taip optimizuoti jo gydymą.

Specialios savarankiškai naudoti skirtos medicinos priemonės padeda diabetu sergantiems žmonėms kontroliuoti savo būklę, smarkiai savęs neriboti ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Visus aukščiau išvardintus pagrindinius šiuolaikinio diabeto gydymo kriterijus atitinka 4 Accu-Chek linijos produktai:

  • gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo sistemos Accu-Chek skirtos naudoti individualiai;

  • duomenų valdymo sprendimai skirti stebėti ir analizuoti gliukozės kiekio kraujyje rezultatus;

  • insulino švirkštimo sistemos garantuoja dar didesnį gydymo insulino pompomis lankstumą;

  • lancetai leidžia ne taip skausmingai paimti kraujo mėginį

Daugiau informacijos rasitearba paskambinę nemokamu Accu-Chek klientų informacijos telefonu

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje