Finansinis skaidrumas ir atskaitomybė

Bendrovė visuomet atsakingai moka mokesčius valstybei, sąžiningai atsiskaito su darbuotojais ir partneriais, siekia tvarios finansinės situacijos. Aktualią informaciją apie bendrovės pajamų ir pardavimų dydžius Lietuvoje saugo ir teikia VĮ „Registrų centras“.

Visa informacija apie bendrovės veiklą ir finansinę padėtį pagal LR galiojančius teisės aktus yra teikiama valstybės įmonei „Registrų centras“ ir yra saugoma juridinių asmenų registre. Dalis informacijos dėl savo konfidencialaus turinio gali būti prieinama tik per „Registrų centrą“. Konfidencialios informacijos sąvoka apima duomenis apie akcininkų struktūrą, dukterinių įmonių sąrašą ir jų valdymo struktūrą bei kt.

UAB „Roche Lietuva“ yra Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos bei Amerikos verslo rūmų narė.

Jei manote, kad bendrovės darbuotojų veiksmai pažeidė „Sąžiningo verslo direktyvą“, susisiekite [email protected] Kalbėti apie tai yra teisinga.

Būdama pasaulyje lyderiaujančios Šveicarijos farmacijos ir biotechnologijų bendrovės „F. Hoffmann-La Roche Ltd.“ atstove Lietuvoje, UAB „Roche Lietuva“ savo kasdienėje veikloje remiasi aukščiausiais verslo standartais ir etika, veikia tik griežtai ir atsakingai vadovaudamasi visais Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.

please be aware that you are leaving this website.