125 metus švenčiame gyvenimą
Ką reiškia sulaukti 125 metų jubiliejaus pasaulyje, kuris keičiasi greičiau nei bet kada anksčiau?

Per 125 metų istoriją novatoriškais sprendimais pasižyminti farmacijos bendrovė „Roche“ sugebėjo ne tik gyvuoti, plėstis ir tobulėti, bet ir visame pasaulyje padėti milijonams žmonių.

Kodėl mes švenčiame gyvenimą?

125 metų jubiliejų pasitinkame su šūkiu Švęskime gyvenimą . Šį šūkį pasirinkome neatsitiktinai. Bendrovė „Roche“, pasitelkdama mokslo  pažangą, pasiūlė revoliucinius sveikatos priežiūros sprendimus ir šiandien jau yra atvėrusi galimybes personalizuotai medicinai.

Dėmesys – gyvenimo kokybei

Per 125 metus vidutinė žmogaus gyvenimo trukmė pailgėjo daugiau nei dvigubai.

Tačiau kartu su ilgėjančia gyvenimo trukme atsiranda ir pareiga užtikrinti, kad jis būtų visavertis, o tam būtina pasitelkti mokslo pažangą.

1896 metais žmonės gyveno vidutiniškai 32 metus,

o šiuo metu vidutinė žmogaus gyvenimo trukmė yra 82 metai.

Dėl geresnės ateities

Visus 125 metus „Roche“ misija buvo padėti pacientams visame pasaulyje.

Nors kompanija įkurta kaip šeimos bendrovė, dabar joje dirba per 100 000 darbuotojų daugiau kaip 100 šalių.

Ką rodo skaičiai

Inovatyvias gydymo ir diagnostikos priemones kurianti „Roche“ siekia pagerinti žmonių gyvenimus ir per pusę sumažinti sveikatos priežiūros naštą visuomenei.

Published undefined
2020 m. 23,4 mlrd. diagnostinių priemonių padėjo rasti atsakymus milijonams žmonių visame pasaulyje.
Per 2020 m. 28,9 mln. žmonių buvo gydomi „Roche“ sukurtais vaistais.
Vien moksliniams tyrimams ir plėtrai 2020 m. „Roche“ išleido daugiau nei 12 mlrd. eurų.
Personalizuotos medicinos galimybės

“Roche“ savo strategiją grindžia individualiu požiūriu į pacientą. Toks požiūris ir bendrovės veiklos sritys, kurios apima vaistų ir diagnostikos priemonių kūrimą, atveria galimybes įgyvendinti individualizuotos sveikatos priežiūros strategiją.

Per daugelį metų personalizuotos medicinos suvokimas ir galimybės keitėsi. Anksčiau skirtingais įvairių ligų tipais sergantys pacientai būdavo gydomi tais pačiais vaistais, o gydytojai gydytojai nerasdavo atsakymo, kodėl šie vaistai padeda tik kai kuriems ligoniams.

Dabar moderniais „Roche“ diagnostiniais tyrimais ir priemonėmis nustatyti specifiniaigenetiniai pažeidimai leidžia parinkti pacientui tinkamiausią, į taikinį nukreiptą gydymą. Tai suteikia galimybę tikėtis geresnių gydymo rezultatų. Įdiegdama molekuliniais pakitimais grįstą diagnostiką, „Roche“ prisidėjo, kad supratimas apie ligų priežastis ir vystymą būtų gilesnis.

please be aware that you are leaving this website.