Pakalbėkime apie trigubai neigiamą krūties vėžį

Praskleiskime uždangą ir atidžiau pažvelkime į dažnai nepastebimą ligą

Trigubai neigiamas krūties vėžys yra rečiausia šios ligos forma, nepaisant to, kad sudaro 15–20 % visų atvejų.1 Ši krūties vėžio forma nuo kitų skiriasi pamatine naviko biologija, moterų, patenkančių į padidintos rizikos susirgti šia liga grupę, tipu ir tuo, ką jos patiria ligos diagnozavimo ir gydymo metu.

Trigubai neigiamas krūties vėžys, nepasižymintis nė vienu iš trijų krūties vėžio ląstelėms būdingų požymių, yra rimtas klinikinis išbandymas, o moterims, išgirdusioms šią diagnozę, gali atrodyti, kad vilties nugalėti ligą praktiškai nėra.

Moterys, kurioms diagnozuotas trigubai neigiamas krūties vėžys, rečiau po diagnozės išgyvena penkerius metus nei sergančios kita krūties vėžio forma.2 Kai gydymo galimybės tokios ribotos, o prognozės prastos, itin svarbu tęsti trigubai neigiamo krūties vėžio mokslinius tyrimus.

Bendrovė „Roche“ turi ilgametį įdirbį krūties vėžio srityje ir, siekdama pagerinti trigubai neigiamu krūties vėžiu sergančių pacienčių gydymo rezultatus, yra pasiryžusi tęsti šios sudėtingos ligos tyrimus. Mūsų atliekami tyrimai ir kuriami nauji gydymo metodai leidžia tikėtis, kad netolimoje ateityje bus įmanoma trigubai neigiamu krūties vėžiu sergančioms moterims pasiūlyti ne mažiau gydymo galimybių nei sergančioms bet kuria kita krūties vėžio forma.

Literatūra

  1. Yao H et al. Triple-negative breast cancer: is there a treatment on the horizon? Oncotarget. 2017;8(1):1913–1924

  2. Li X et al. Triple-negative breast cancer has worse overall survival and cause-specific survival than non-triple-negative breast cancer. 2016;161(2):279-287.

Parsisiųsti

Sužinokite daugiau apie trigubai neigiamą krūties vėžį

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje