Gyvenimas su išsėtine skleroze: mano istorija

Felix, sergantis recidyvuojančia išsėtine skleroze, ir Craig, kuriam diagnozuota pirminė progresuojanti išsėtinė sklerozė, pasakoja apie ligos įtaką jų kasdieniam gyvenimui.

Felix – 31 metų fotografas ir futbolo aistruolis. Pirmuosius išsėtinės sklerozės simptomus vyras pajuto 2005 m.,

o 2009 m. jam buvo diagnozuota recidyvuojanti išsėtinė sklerozė.

Craig – profesionalus pianistas. Pirmuosius išsėtinės sklerozės simptomus vyras pajuto įkopęs į ketvirtą dešimtį, o pirminė progresuojanti išsėtinė sklerozė jam buvo diagnozuota sulaukus maždaug 45 metų.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje