Gyvenimas su IS – mano įkvėpimas

Vaizduojamojo meno atstovė iš Prancūzijos Dorothy Shoes pasakoja apie savo gyvenimą ir kaip IS įkvepia jos kūrybą.

Kiekvienų metų gegužės mėnesį IS bendruomenė susirenka minėti Pasaulinės IS dienos ir pažymi ją įvairiomis visą mėnesį vykstančiomis veiklomis. Būtent šiuo metu viso pasaulio žmonės dalijasi savo istorijomis, didina žinomumą ir organizuoja kampanijas su visais ir už visus, kenčiančius nuo išsėtinės sklerozės.

Atsižvelgdami į šių metų temą „Gyvenimas su IS“ demonstruojame vaizduojamojo meno atstovės Dorothy Shoes, kuri ne tik kiekvieną dieną gyvena su IS, bet ir semiasi iš jos įkvėpimo, darbus.

Gyvenimas su IS – mano įkvėpimas

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje