Hemofilija nuo A iki Ž

Hemofilija gali būti sunki našta sergantiesiems ir jų globėjams. Vienas iš sunkiausių uždavinių yra užtikrinti kasdienę veiklą sergantiems hemofilija A.

Žmonėms, sergantiems hemofilija A, trūksta arba nėra pakankamai krešėjimo baltymo, vadinamo VIII faktoriumi. Tai reiškia, kad jų kraujas tinkamai nekreša, o tai gali sukelti nevaldomą kraujavimą.

žmonių visame pasaulyje serga hemofilija A. Ši reta liga dažnai vis dar yra suprantama neteisingai.

Gyvenimas su hemofilija reiškia, kad reikia laikytis tam tikrų apribojimų, kurių dauguma yra susiję su fiziniu aktyvumu, pvz., kontaktiniu sportu.

Ne kiekvieną kraujavimą sukelia išoriniai sužalojimai. Kai kurie žmonės patiria savaiminį kraujo išsiliejimą į sąnarius. Tai gali būti labai skausminga ir sukelti ilgalaikę žalą.

Nors hemofilijos A gydymo progresas yra didelis, tačiau išlieka nemažai klinikinių uždavinių.

Žmonėms, sergantiems hemofilija A, dažniausiai reikia vartoti vaistus kas keletą dienų arba net dažniau, pavyzdžiui, sergantiems hemofilija su inhibitoriais, reikia gydymo kiekvieną dieną. Ypač opi tema – vaikų gydymas leidžiamais į veną vaistais.

Žmogaus, sergančio sunkia hemofilija A, organizme gaminasi inhibitoriai, t.y. antikūnai, kurie atpažįsta VIII faktorių kaip svetimą, blokuoja jį ir neleidžia atlikti savo funkcijos.

Žmonėms, sergantiems hemofilija A, reikia naujų gydymo būdų, kurie sumažintų kraujavimų skaičių ir dažnumą. Kreipiamas dėmesys į inhibitorių išsivystymą, taip pat į patogesnį vaistų vartojimą.

Kraujavimo profilaktikos metodai suteikia apsaugą nuo kraujavimo, tačiau ši sritis dar turi būti tobulinama.

Parsisiųsti

Mitas Jeigu hemofilija sergantis žmogus įsipjauna, jis mirtinai nukraujuojaKas yra hemofilija A?

Sužinoti daugiau

Haemophilia

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje