Naudinga informacija sergantiems išsėtine skleroze (IS)

Sergant išsėtinę sklerozę (IS) svarbu suprasti, kas vyksta Jūsų organizme. Šioje skiltyje rasite daugiau informacijos apie (IS), patarimų, kaip bendradarbiauti su sveikatos priežiūros specialistais, kur ieškoti pagalbos ir patarimų, kad galėtumėte gyventi įprastą gyvenimą.

Gyvenkite įprastą gyvenimą sirgdami pirmine progresuojančia išsėtine skleroze (PPIS)

Jūs ne vieniši

Pasaulyje maždaug 345 000 asmenų serga PPIS, ir tai sudaro 15 proc. visos sergančiųjų IS populiacijos. Taigi, šie žmonės patiria panašių problemų, kaip ir Jūs1, 2. Laimei, jau yra registruotas PPIS gydymui skirtas vaistas, kuris teikia vilčių3.

Ar žinojote...
  • PPIS vienodai dažnai pasireiškia moterims ir vyrams4

  • Daugeliui pacientų PPIS diagnozuojama ketvirtajame ar penktajame gyvenimo dešimtmetyje4.

PPIS diagnozė keičia visą gyvenimą, tačiau tai nereiškia, kad neturite stengtis gyventi kuo įprasčiau.

Pacientų ir jų globėjų tyrimas apie išsėtinės sklerozės įtaka gyvenimui

TYRIMO METODIKA
  • LAIKAS. 2018 05 02 – 07 10.

  • TIKSLAS. Identifikuoti pagrindines kliūtis, kurios išsėtine skleroze sergančiam žmogui trukdo jaustis savo gyvenimo šeimininku ir kaip šios ligos simptomų nenuspėjamumas lemia sergančiųjų kasdienį gyvenimą.

  • TIKSLINĖ GRUPĖ. IS pacientai ir jų globėjai.

  • APKLAUSOS METODAS. Apklausa – standartizuotas betarpiškas interviu atliktas Užsakovo, naudojant standartizuotą su Užsakovu suderintą klausimyną.

  • IMTIS. Tyrimo metu buvo apklausti 132 respondentai: 123 pacientai ir 23 juos prižiūrintys asmenys.

  • DUOMENŲ ANALIZĖ. Analizė atlikta SPSS/PC programine įranga. Ataskaitoje pateikiami bendrieji atsakymų pasiskirstymai (procentai), ir pasiskirstymai pagal socialines-demografines charakteristikas (Žr. Priedus).

Parsisiųsti

Parsisiųsti brošiūrąParsisiųsti tyrimo suvestinę

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje