Recidyvuojanti išsėtinė sklerozė: įveikti labirintą

Išsėtinės sklerozės (IS) tyrimai ir inovacijos per pastaruosius 20 metų iš esmės pakeitė pacientų gyvenimą nuo diagnozės iki gydymo.

Nors dar turime daug ko išmokti, ligą sukeliančių biologinių priežasčių tyrimai, pažangūs stebėjimo metodai ir naujos terapinės galimybės pagreitino tiek diagnozę, tiek gydymą ir sulėtino recidyvuojančia IS (RIS) sergančių pacientų ligos progresavimą.

Atkryčių ir negalios progresavimas, sergant RIS:
  • mėlyna: diagnozuota prieš maždaug 20 metų

  • žalias: diagnozuota pastaruoju metu

Patyrinėkime hipotetiškai ką turėdavo patirti žmogus, išgirdęs RIS diagnozę prieš maždaug
20 metų, ir išklausykime realius IS sergančių pacientų ir gydytojų išgyvenimus.

Patyrinėkime hipotetiškai ką turėdavo patirti žmogus, išgirdęs RIS diagnozę prieš maždaug
10 metų, ir išklausykime realius IS sergančių pacientų ir gydytojų išgyvenimus.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje