Supratimas, kad išsėtinė sklerozė - progresuojanti liga

Neurologai ekspertai dalijasi savo nuomone apie tai, kaip svarbu suvokti, kad išsėtinė sklerozė yra progresuojanti liga

Išsėtinė sklerozė (IS) nuo pat pradžių yra progresuojanti liga ir jos progresavimas gali pasireikšti įvairiais būdais. Diskutuojant apie tai su šia liga sergančiais žmonėmis, labai svarbu stengtis aktyviai padėti jiems suprasti, ką, kalbant apie jų sveikatą, reiškia ligos progresavimas.

Pakalbinome geriausius pasaulyje neurologus, moksliškai analizuojančius IS progresavimo priežastis ir diskutuojančius apie ankstyvą ligos gydymo svarbą, ir sužinojome, kodėl, jų manymu, pacientams yra svarbu suprasti ir atpažinti ligos progresavimą, kad jie jaustųsi pakankamai užtikrinti ir galintys patys kontroliuoti ligą.

Manau, kad pacientams svarbu pripažinti, jog IS gali progresuoti bet kurioje stadijoje...
Prof. Oivind Torkildsen
Bergeno Haukeland universiteto ligoninė
Ankstyvas ligos progresavimo gydymas svarbus dėl dviejų pagrindinių priežasčių...
James Overell
"Roche" medicinos direktorius
Pirmas ir pats svarbiausias dalykas yra informuoti pacientus, kad IS yra progresuojanti liga, nuo pat pirmos dienos ardanti organizmo audinius...
Prof. Sven Schippling
Ciuricho universitetas
Vienas svarbiausių klausimų – kaip padėti pacientams, kad jie žinotų apie ligos progresavimo riziką ir būdus užkirsti tam kelią; mano nuomone, tai galime padaryti aiškindami pacientams apie ligą, todėl stengiamės informuoti kiekvieną jų...
Prof. Oivind Torkildsen
Bergeno Haukeland universiteto ligoninė
Teiginys, kad liga staiga ima progresuoti, yra klaidingas, ji progresuoja nuo pat pradžių...
Prof. Gavin Giovannoni
Barts ir Londono medicinos ir odontologijos mokykla

Ligos progresavimas gali būti sunkiai suprantama tema. Turime aktyviai stengtis suprasti ne tik tai, ką reiškia ligos progresavimas sergant IS, bet ir tai, kad skirtingiems žmonėms skirtingai pasireiškianti liga gali būti valdoma ir turi būti pradėta gydyti kuo anksčiau.

Published undefined

please be aware that you are leaving this website.