Supratimas, kad išsėtinė sklerozė - progresuojanti liga

Neurologai ekspertai dalijasi savo nuomone apie tai, kaip svarbu suvokti, kad išsėtinė sklerozė yra progresuojanti liga

Išsėtinė sklerozė (IS) nuo pat pradžių yra progresuojanti liga ir jos progresavimas gali pasireikšti įvairiais būdais. Diskutuojant apie tai su šia liga sergančiais žmonėmis, labai svarbu stengtis aktyviai padėti jiems suprasti, ką, kalbant apie jų sveikatą, reiškia ligos progresavimas.

Pakalbinome geriausius pasaulyje neurologus, moksliškai analizuojančius IS progresavimo priežastis ir diskutuojančius apie ankstyvą ligos gydymo svarbą, ir sužinojome, kodėl, jų manymu, pacientams yra svarbu suprasti ir atpažinti ligos progresavimą, kad jie jaustųsi pakankamai užtikrinti ir galintys patys kontroliuoti ligą.

Ligos progresavimas gali būti sunkiai suprantama tema. Turime aktyviai stengtis suprasti ne tik tai, ką reiškia ligos progresavimas sergant IS, bet ir tai, kad skirtingiems žmonėms skirtingai pasireiškianti liga gali būti valdoma ir turi būti pradėta gydyti kuo anksčiau.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje