Slapukų ir kitų sekimo technologijų politika

Ši svetainė priklauso ir ją valdo UAB „Roche Lietuva“ („Roche“), esanti adresu J. Jasinskio g. 16B, Vilnius, Lietuva. „Roche“ gali bet kada atnaujinti šį pareiškimą, paskelbdama pakeitimus šiame puslapyje. Norėdami peržiūrėti šiuos atnaujinimus, turėtumėte reguliariai apsilankyti šiame puslapyje.

Slapukai padeda išvengti tam tikros informacijos pakartotinio įvedimo kai kuriose registracijos srityse, padeda jums pateikti su turiniu susijusią informaciją, sekti, kurios svetainės skiltys yra populiariausios. „Slapukas“ iš tikrųjų yra failas, kurį mūsų žiniatinklio serveris arba vieno iš mūsų paslaugų teikėjų ar trečiųjų šalių partnerių žiniatinklio serveris gali išsiųsti į jūsų kompiuterį, kai prisijungiate prie vienos iš mūsų svetainių. Tada šis failas išsaugomas jūsų kompiuteryje.

Slapukai gali gauti informaciją, identifikuojančią jūsų kompiuterį arba naršyklę, įskaitant įrenginio ID, jūsų IP adresą ir (arba) skelbimo ID, taip pat informaciją, susijusią su jūsų naršymo istorija. Informacija, kurią gauname naudodami slapukus, gali būti sujungta su kitais su jumis susijusiais asmens duomenimis.

Mūsų svetainėje gali būti naudojami toliau nurodyti slapukai ir sekimo technologijos toliau nurodytais tikslais.

  • Būtinieji slapukai. Būtinieji slapukai yra reikalingi, kad svetainė veiktų, ir jų negalima išjungti mūsų sistemose. Šie slapukai paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų veiksmus, kurie prilygsta paslaugų užklausai, pvz., privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas arba formų pildymas. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus arba įspėtų apie juos, tačiau užblokavus šiuos slapukus svetainė neveiks. Šie slapukai paprastai nesaugo asmens duomenų.

  • Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai leidžia mūsų svetainėms tobulinti funkcionalumą ir teikti suasmenintas funkcijas. Juos galime nustatyti mes arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, kurių paslaugas įtraukėme į savo puslapius. Jei atsisakysite šių slapukų, kai kurios arba visos šios paslaugos gali tinkamai neveikti.

  • Našumo slapukai. Našumo slapukai leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti mūsų svetainės našumą. Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip naudojamos mūsų svetainės, pvz., kurios svetainės yra populiariausios ir mažiausiai populiarios ir kaip žmonės naršo svetainėje. Šiuose slapukuose surinkta informacija yra apibendrinta – tai reiškia, kad ji nėra susijusi su jumis asmeniškai. Jums atsisakius šių slapukų, negalėsime žinoti, kada apsilankėte mūsų svetainėje, ir negalėsime stebėti svetainės našumo. Kai kuriais atvejais šie slapukai gali būti siunčiami mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kad jie mums padėtų valdyti analitinius duomenis.

  • Socialinių tinklų slapukai. Socialinių tinklų slapukus nustato įvairūs socialiniai tinklai, kuriuos įtraukėme į svetainę (pvz., „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“), kad galėtumėte bendrinti mūsų turinį su draugais, kolegomis ir tinklais. Šie slapukai gali sekti mūsų naršyklę kitose svetainėse ir sukurti jūsų pomėgių profilį. Tai gali turėti įtakos turiniui ir pranešimams, kuriuos matote kitose lankomose svetainėse. Jei nesuteiksite leidimo šiems slapukams, gali būti, kad negalėsite naudotis šiais bendrinimo įrankiais arba jų matyti.

  • Tiksliniai slapukai. Tikslinius slapukus mūsų svetainėje gali nustatyti mūsų reklamos partneriai. Tos įmonės gali juos naudoti, kad sukurtų jūsų pomėgių profilį ir rodytų jums atitinkamus skelbimus kitose svetainėse. Šie slapukai tiesiogiai nesaugo asmeninės informacijos, bet yra pagrįsti unikaliu jūsų naršyklės ir interneto įrenginio identifikavimu. Jei nesuteiksite leidimo šiems slapukams, matysite mažiau tikslinių skelbimų.

  • Žiniatinklio indikatoriai. Žiniatinklio indikatoriai yra programinės įrangos kodo dalis tinklalapyje arba el. pašto žinutėje, kurie naudojami sekti peržiūrėtus puslapius ar atidarytus pranešimus. Žiniatinklio indikatoriai nurodo svetainės serverio informaciją, susijusią su lankytojo kompiuteriu, pvz., IP adresą ir naršyklės tipą. Žiniatinklio indikatoriai gali būti dedami į internetinius skelbimus, pritraukiančius žmones į mūsų svetainę, ir skirtinguose mūsų svetainės puslapiuose. Žiniatinklio indikatoriai suteikia mums informaciją, kiek kartų puslapis atidaromas ir kokia informacija peržiūrima. Žiniatinklio indikatoriai taip pat žinomi kaip interneto žymos, vieno pikselio GIF, skaidrūs GIF ir nematomi GIF.

Tam tikros žiniatinklio naršyklės ir kitos programos gali būti naudojamos norint pranešti apie jūsų parinktis „Roche“ dėl to, kaip ir ar „Roche“ ar trečiosios šalys gali rinkti informaciją apie jūsų veiklą internete. Šiuo metu „Roche“ į tokius signalus nereaguoja.

Kokius pasirinkimus turite dėl tikslinių skelbimų pateikimo trečiųjų šalių svetainėse?

Dauguma interneto naršyklių leidžia keisti naršyklės nustatymus, kad ši praneštų jums, kai gaunate slapuką, o tai leidžia pasirinkti, ar priimti slapukus, ar automatiškai atsisakyti visų slapukų. Atminkite, kad tai gali turėti įtakos tam tikrų mūsų svetainių dalių funkcionalumui. Jei anksčiau priėmėte slapukus, galite naudoti šiuos naršyklės nustatymus ir atsisakyti tokių slapukų, jei persigalvosite.

Be to, kai kurios mūsų svetainės gali naudoti trečiųjų šalių analitinius įrankius, kad mūsų vardu rinktų ir tvarkytų našumo slapukus. Kai kurie konkretūs mūsų naudojami įrankiai yra „Adobe Analytics“ ir „Google Analytics“, kaip aprašyta toliau.

  • Adobe Analytics“: savo svetainėse naudojame „Adobe Analytics“, kuri renka informaciją naudodama slapukus. Jei norite atsisakyti, kad jūsų duomenys būtų naudojami šiems slapukams, naudokite „Adobe“ atsisakymo įrankį, kurį rasite čia: 

  • Google Analytics“: mūsų svetainėse gali būti naudojamos tam tikros „Google Analytics“ skelbimų rodymo funkcijos, kurios renka informaciją per slapukus, įskaitant pakartotinę rinkodarą naudojant „Google Analytics“ ir demografinių rodiklių bei pomėgių ataskaitas. Jei norite atsisakyti, kad jūsų duomenys būtų naudojami šiems slapukams, naudokite „Google“ atsisakymo įrankį, kurį rasite čia: 

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje