Diagnostikos priemonės

Roche korporacijos diagnostikos padalinys yra in vitro diagnostikos srities lyderis pasaulyje. Pacientų kraujo ar kitų mėginių in vitro tyrimai, atliekami laboratorijoje arba greta ligonio sveikatos priežiūros įstaigoje, suteikia objektyvią informaciją apie paciento sveikatą ir ligą. Roche diagnostinės priemonės ir reagentai padeda gydytojams nustatyti ligą, parinkti tinkamą gydymą ir stebėti gydymo efektyvumą.

Roche diagnostikos padalinys aptarnauja klientus, dirbančius visose sveikatos priežiūros sistemos struktūrose – nuo privačių ir ligoninėse esančių laboratorijų iki gydytojų ir besitiriančių pacientų.

Roche diagnostikos padalinys specializuojasi šiose srityse:

  • Profesionalioji diagnostika. Roche – pirmaujanti instrumentų, tyrimų, programinės įrangos ir paslaugų laboratorijoms ir sveikatos priežiūros įstaigoms tiekėja. Šie produktai padeda priimti klinikinius sprendimus sveikatos priežiūros įstaigose.

  • Molekulinė diagnostika. Roche kuria ir pateikia rinkai pažangius diagnostinius ir kraujo donorų tyrimų instrumentus bei tyrimus, veikiančius Roche sukurto realaus laiko polimerazės grandininės reakcijos (PGR) technologijos pagrindu.

  • Audinių diagnostika. Roche pirmauja tarp vėžio diagnostikos iš audinių srities tiekėjų. Ventana instrumentai ir reagentų sistemos naudojami histologijos ir citologijos laboratorijose tiek ligoninėse, tiek privačiose įstaigose.

  • Diabeto priežiūra. Roche kuria ir pateikia rinkai AccuChek prekės ženklu pažymėtas gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo ir insulino tiekimo sistemas, kurios leidžia diabetu sergantiems žmonėms efektyviau valdyti savo ligą.

Roche diagnostikos padalinys teikia mokslininkams, gydytojams, pacientams, ligoninėms ir laboratorijoms platų klinikinės chemijos, imunologijos, diabeto priežiūros, antikoaguliacinės priežiūros, molekulinės biologijos ir taikomojo mokslo srities produktų spektrą.

Sužinoti daugiau

please be aware that you are leaving this website.