Apie „Roche“

Per savo veiklos 125 metų istoriją, „Roche“ tapo viena didžiausių pasaulyje biotechnologijų bendrovių, pirmaujančia in vitro diagnostikos paslaugų teikėja ir pasauline novatoriškų sprendimų tiekėja svarbiausiose ligų srityse. Mūsų įsipareigojimas žmonėms, partneriams, suinteresuotosioms šalims ir, svarbiausia, mūsų pacientams, išlieka toks pat stiprus, kaip ir pirmąją mūsų kelionės dieną.

Pradininkė sveikatos priežiūros srityje

Nuo pat kompanijos įkūrimo 1896-aisias Bazelyje, Šveicarijoje, įsipareigojome prisidėti prie sveikatos priežiūros gerinimo visame pasaulyje. Šiandien farmacijos kompanija „Roche“ kuria vaistus ir diagnostikos priemones, kurie padeda milijonams žmonių visame pasaulyje.

Kompanijos strategija – individualus požiūris į pacientą

„Roche“ yra viena pirmųjų farmacijos kompanijų, savo strategiją grindžiančių individualiu požiūriu į pacientą. Toks požiūris ir kompanijos veiklos sritys, kurios apima vaistų ir diagnostikos priemonių kūrimą, atveria galimybes įgyvendinti individualizuotos sveikatos priežiūros strategiją.

Didžiausia pasaulyje biotechnologijų bendrovė

Esame didžiausia pasaulyje biotechnologijų bendrovė. Daugiau nei pusė visų sukurtų kompanijos produktų yra biologinės terapijos vaistai, kurie tikslingai veikia pasirinktą taikinį.

Lyderė onkologijoje

Onkologija – labai svarbi „Roche” tyrimų ir vystymo sritis. Jau daugiau nei 50 metų kompanija yra lyderė kuriant vaistus krūties, odos, žarnyno, plaučių vėžiui bei kitiems vėžiniams susirgimams gydyti.

Pasaulinė lyderė in vitro diagnostikos srityje

„Roche“ kuriamos ir tiekiamos diagnostinės priemonės ir reagentai padeda gydytojams nustatyti ligą, parinkti tinkamą gydymą ir stebėti gydymo efektyvumą. In vitro tyrimai, atliekami laboratorijoje arba sveikatos priežiūros įstaigoje, suteikia objektyvią informaciją apie paciento būklę.

Nuolat investuojanti į inovacijas

Kiekvienais metais investuojame daugiau nei 9 milijardus Šveicarijos frankų į tyrimus ir vystymo programas. Didžiuojamės, jog šioje srityje esame pasauliniai lyderiai ne tik farmacijos, bet ir kitų pramonės sričių kontekste.

Patraukli darbovietė

Kompanijos „Roche“ padaliniuose 2016 metais dirbo daugiau nei 94 000 darbuotojų visame pasaulyje. Remiantis tiek mūsų darbuotojų, tiek išorinių tyrimų rezultatais, nuolat esame pripažįstami kaip vienas geidžiamiausių darbdavių.

Tvari kompanija

Bendrovė „Roche“ aštuonerius metus iš eilės pripažįstama kaip farmacijos, biotechnologijos ir biomedicinos mokslų pramonės lyderė pagal Dou Džonso tvarumo indeksą.

Sužinoti daugiau

Kompanijos strategija – individualus požiūris į pacientąDidžiausia pasaulyje biotechnologijų bendrovėLyderė onkologijojePasaulinė lyderė in vitro diagnostikos srityjeNuolat investuojanti į inovacijasPatraukli darbovietėTvari kompanijaTikslasPrioritetaiValdymasIstorija

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje