Socialinė atsakomybė

Be pagrindinės veiklos, bendrovė skiria nemažai dėmesio filantropinei veiklai: humanitarinei ir socialinei pagalbai, meno ir kultūros rėmimui, edukacijai.

Nuo pat bendrovės įkūrimo 1896 m. „Roche“ jau daugiau nei šimtmetį nuolat skiria lėšų mokslui, socialinės paramos projektams bei kultūrinei veiklai remti. Šią tradiciją pradėjo ir puoselėjo dar bendrovės įkūrėjų Hoffman – La Roche šeima.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje