Retos ligos

Europos Sąjungoje liga yra laikoma reta, kai ja serga mažiau nei vienas iš 2 000 žmonių. JAV – kai bet kuriuo metu liga serga mažiau nei 200 tūkstančių žmonių.

Iš viso yra apie 7 000 retų ligų, kuriomis, kartu sudėjus, serga daugiau žmonių nei vėžiu.

Visame pasaulyje reta liga diagnozuota daugiau nei 350 milijonų žmonių, didžioji dauguma jų – vaikai.

yra vaikai.

Retos ligos reikšmingai keičia asmens, jo šeimos ir visos visuomenės gyvenimą, tačiau šiuo metu tik maždaug 200 retų ligų gali būti gydomos.

retų ligų

„Roche“ didžiuojasi galėdama pakeisti žmonių, sergančių reta liga, gyvenimus ir pasiūlyti gydymą sergantiems idiopatine plaučių fibroze, A tipo hemofilija, optiniu neuromielitu ar spinaline raumenų atrofija.

Šiuo metu pagrindinės mūsų pajėgos sutelktos į šias keturias retų ligų sritis:

  • Neurologiniai ir raumenų sutrikimai.

  • Genetinės nervų sistemos vystymosi ligos.

  • Genetinių priežasčių sukeltos sunkios degeneracinės nervų sistemos ligos.

  • Retos genetinės aklumo formos.

Videos

Yra šimtai nervų sistemos sutrikimų, kuriuos patiria milijonai žmonių visame pasaulyje – mes visi pažįstame bent vieną su jais susidūrusį žmogų.

Nepaisydama įvairių su NMOSD susijusių iššūkių, Chelsey mėgsta leisti laiką su savo vaikais ir į ateitį žvelgia optimistiškai. Šiame vaizdo įraše ji pasakoja savo istoriją.

Išsamiau

Daugiau veiklos sričių

Peržiūrėti veiklos sritis

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje