Oftalmologija

Regėjimo praradimas yra svarbi pasaulinė sveikatos problema, su kuria visame pasaulyje susiduria daugiau nei ketvirtis milijardo žmonių. Aklumas ir regėjimo sutrikimai gali labai slėgti tiek pačius pacientus, tiek jų artimuosius. Minėtieji sutrikimai gali apriboti socialines veiklas ir savarankiškumą, paveikti gebėjimą dirbti ir sukelti depresiją bei nerimą.

Bendrovė „Roche“ įgyvendina novatoriškas klinikines programas, kuriose daugiausia dėmesio skiria tinklainės ligoms, nes jos sąlygoja regėjimo sutrikimus ir aklumą. Tai – amžinė geltonosios dėmės degeneracija - AGDD (eksudacinė ir geografinė formos) ir diabeto sukeliamos akių ligos. Šiuo metu minėtoms ligoms gydymo galimybės yra labai ribotos.

Tinklainės ligas gali būti sudėtinga gydyti, nes kiekvienam žmogui jos vystosi ir progresuoja skirtingai. Ieškodami naujų gydymo galimybių oftalmologijos srityje, pirmiausia stengiamės aiškiai suprasti ligas sukeliančias biologines priežastis, derindami tai su naujais duomenimis ir analitiniais šaltiniais: realaus pasaulio klinikiniais tyrimais, mašininiu mokymusi, pažangiais algoritmais. Viliamės, kad toks kryptingas darbas leis sukurti ir įvertinti naujus gydymo būdus, kurie įneš į šią sritį daug naujovių, ateityje padėsiančių sergantiems tinklainės ligomis šias ligas sėkmingai gydyti.

Tikime, kad esame puikiai pasiruošę sukurti personalizuotus ir veiksmingus sprendimus, pagerinsiančius tinklainės ligomis sergančių žmonių regėjimą ir gyvenimo kokybę.

Oftalmologijos srityje dirbame įsipareigoję užtikrinti reikšmingą proveržį gydyme regėjimo sutrikimus turintiems žmonėms ir jų artimiesiems bei siekdami ir toliau siūlyti naujus gydymo būdus tiems, kuriems jų reikia. Vertiname bendravimą ir bendradarbiavimą su tyrėjais, gydytojais ir pacientų organizacijomis. Tai leidžia mums, kaip bendruomenei, gilinti oftalmologijos mokslo žinias ir tobulinti akių ligomis sergančių asmenų priežiūrą.

Išsamiau

Video oftalmologijos tema

Daugiau istorijų

Peržiūrėti visas istorijas

Daugiau veiklos sričių

Peržiūrėti veiklos sritis

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, kurie skirti įvairioms tikslinėms grupėms, ir joje gali būti duomenų apie gaminius arba informacijos, kuri jūsų šalyje nėra prieinama arba negalioja. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai, kad susipažįstate su tokia informacija, kuri gali neatitikti kokių nors jūsų kilmės šalyje taikomų teisinių procedūrų, taisyklių, registracijos arba naudojimo reikalavimų.

KontaktaiPasaulyjelinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeApie „Roche“FarmacijaKarjeraNaujienosFinansinis skaidrumas ir atskaitomybėPrivatumo pareiškimas (sveikatos priežiūros specialistams, klientams, verslo partneriams)Pareiškimas dėl teisinių klausimųPrivatumo pareiškimas farmakologinio budrumo, medicininės informacijos ir skundų dėl produktų srityje